להזמנות חייגו 1800-33-26-26
שירותי מיקרוליין
מיני בר
מטהרי מים
מתקן מים ביתי
מטהר מים ביתי
מסנני מים
טיהור מים
מניעת נזקי אבנית
מתקני מים
ברים עומדים / קולרים
מטהרי אויר
ברזי מזיגה
מכונות קפה
מוצרים נלווים
הוראות הפעלה
מטהרי מים - ע.החלפה
מערכות טיהור מים תעשיתיות
אוסמוזה הפוכה
מטהרי אויר

מטהרי אוויר

אל תרססו ותתעלמו! האוויר שאתם נושמים אינו נקי ומכיל אלפי וירוסים, מיקרו-אורגניזמים, קשקשים, אבק, נבגים, ריחות רעים, עשן, עובש וקרדית אבק הבית. כל אלה עשויים לגרום לבעיות בדרכי הנשימה ולמחלות אחרות. אל תסתפקו במבשמי אוויר זולים שלא פותרים את הבעיה. אנו בחברת מיקרוליין מנקים לכם את האוויר בצורה יסודית ממש כמו טיהור המים המתבצע עם מטהרי מים

אם איכות האוויר שאתם נושמים חשובה לכם, צרו אתנו קשר ונשמח לספר לכם על מגוון מטהרי אוויר שחברתנו מספקת.  מעבר למטהרי אוויר חברתינו מתמחה גם בהתקנת מתקני מיני בר - עכשיו אפשר לנשום ולשתות בכיף!

בטח יש לכם בבית מטהר אוויר, או נכון יותר – מבשם אוויר. מטהרי אוויר שנמכרים בחנויות אינם מנקים את האוויר אלא מבשמים אותו קלות כדי להתגבר על ריחות לא נעימים. זו לא הבעיה היחידה שקיימת באוויר. הוא נושא בתוכו גם חלקיקים אחרים שעשויים לגרום למחלות ולבעיות נשימה. האוויר שאנו נושמים אינו נקי. "שטים" בתוכו גורמים כמו עשן, אבק, נבגים, בקטריות, עובש, קשקשים, קרדית האבק ועוד חלקיקים בעייתיים. כדי להפטר מכל אלה, יש רק פתרון אחד – מטהר אוויר. מטהרי אוויר מקצועיים פועלים באופן רצוף ומסננים מתוך האוויר את הרוב המוחלט של החלקיקים המזיקים. כך ניתן לספק לחדרים המטופלים אוויר נקי, אווירה רעננה ושקט מפני מזהמים ומזיקים שנמצאים באוויר.

מטהרי אוויר עשויים להיות יעילים במיוחד בחדרי ילדים, בחדרים של אנשים עם בעיות נשימה, בחללי עישון סגורים, במשרדים ובכל שאר המקומות בהם תרצו לנקות ולהעשיר את האוויר.

חברת מיקרוליין מציעה מגוון של מטהרי אוויר בגדלים ובהספקים שונים, כך שיתאימו לכל מטרה ולכל חלל. אם גם אתם רוצים אוויר נקי ממיקרו-אורגניזמים מזיקים ומשאר נבגים ווירוסים, צרו איתנו קשר בהקדם ונשמח לייעץ לכם ולהוסיף פרטים. זכרו! מבשמי אוויר אינם מטהרי אוויר ולא מרחיקים ממנו את הגורמים המזיקים ונושאי המחלות. רק מטהר אוויר אמיתי מבטיח לכם ראש שקט ואוויר נקי באמת.

דף הבית | אודות | מוצרים | מועדון לקוחות | מאמרים | מבצעים | צור קשר | ENGLISH
נבנה ע"י SMSITE - פתרונות אינטרנט, קריינות